מאמרים
תוכנה לעיצוב אלבום תמונות – הורד עכשיו!
רשימת קטגוריות

מאמרים : אלבום דיגיטלי

אלבום תמונות דיגיטלי – בין אז להיום

המושג אלבום תמונות דיגיטלי יכול להטעות. למרות שהאלבום נערך ועוצב באמצעים דיגיטליים והוא מאוכלס בתמונות שלרוב לא פותחו בחדר חושך, מדובר בספר תמונות ממשי, אותו אפשר להניח על שולחן הקפה, לדפדף בו, להסיר ממנו את האבק וכדומה. כשם שהקלות, הזמינות והמחיר הנמוך של הצילום הדיגיטלי הגדילה באופן משמעותי את מצבור התמונות הביתי, כך גם האפשרות לעצב אלבומים דיגיטליים בחינם, מן המחשב הביתי ובלי ידע מוקדם בעיצוב, הגדילה את תפוצתם של אלו.

 

אם כך, אלבום התמונות הדיגיטלי לוקח את הטוב משני העולמות. מצד אחד, ניתן לערוך ולעצב אלבום תמונות בקלות ובמהירות – כל שנדרש הוא להוריד תוכנה לעיצוב אלבומים (ברוב המקרים ללא כל תשלום) לבחור את התמונות הרצויות מהמחשב ואחת מן תבניות העיצוב המופיעות במאגר של התוכנה ולאחר מכן לשלוח להדפסה. מן הצד השני, אלבום התמונות מחזיר אתכם להרגל הנעים של דפדוף באלבום תמונות המאכלס את הזכרונות הנעימים ביותר של חייכם.

 

אכן, הזמנים השתנו. אם בעבר כל גיחה של קרוב משפחה לחוץ לארץ התלוותה בערב שקופיות מייגע, היום, במקרה הטוב, תקבלו קישור המוביל לאתר שיתוף תמונות כלשהו. איש אינו טורח לשלוף את ארנקו כדי להשוויץ בתמונות של צאצאיו; רובם מעדיפים לנופף במכשיר הטלפון הנייד על מנת לחשוף בפניכם את הדור הבא. כמו כן, פיתוח תמונות והדפסת צילומים, ועיצובם באלבום תמונות, אף של אירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, חתונות וכדומה, הינם תהליכים פשוטים שאינם דורשים התערבות של אנשי מקצוע, מה שכמובן, מוזיל באופן משמעותי את עלותן.

 

כך, בעזרת תוכנת עיצוב אלבומים, הניתנת להורדה בחינם, כל אחד יכול ליצור אלבום תמונות מקצועי ומעוצב לעילא במחשבו הפרטי. תוכנות העיצוב מציעות מגוון רחב של דגמים, רקעים ונושאים. בין אם תרצו לעצב אלבום המתעד את השנה הראשונה בחייו של ילדכם, להעניק הגדה לפסח המכילה תמונות משפחתיות כמתנה לחג או אף ליצור עותק אחד של קטלוג מוצרים, תוכלו למצוא תבנית מתאימה. אם דרישותכם חורגות מן הסטנדרט, או אינכם מעוניינים לעצב את אלבום התמונות בעצמכם, לרוב ניתן להיעזר באנשי המקצוע של חברת עיצוב האלבומים תמורת תשלום נוסף.

 

 




כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או