אבטחה
התחילו לעצב און ליין!
כללי הפרטיות ומדיניות אבטחת המידע באתר ZOOMA

שמירה על פרטיות הלקוח הינה אחת הנקודות העומדות בראש סדר העדיפויות של אתר ZOOMA ("האתר"). האתר עושה את מרב המאמצים בכדי לשמור על פרטיות לקוחותיו ופועל בשקיפות גמורה בכל הקשור לעניין זה. במסגרת האמור, האתר מספק מידע בדבר מדיניות הגנת הפרטיות שלו, מדיניות אבטחת המידע שלו ואופן התנהלותו בכל הקשור לנושא, הכל כמפורט להלן:
פרטים אישיים:
במהלך השימוש באתר נאסף/מתקבל מידע אנונימי ולא מזהה לצורך ביצוע סטטיסטיקות ו/או מידע אישי לצורך עיבוד הזמנות המבוצעות דרך האתר. מידע אנונימי: פרטים המיועדים לניתוח שיווקי כגון פרטים לגבי עמודים נצפים באתר, תדירות השימוש, פרטים לגבי שימוש בקישורים, פרטים לגבי זמן שהייה באתר, פרטים לגבי לחיצה על פרסומות באתר וכד'. מידע אישי: פרטים המוזנים ע"י הלקוח בעת ביצוע הזמנה ודרושים לנו על מנת לסיים את תהליך הרכישה כגון פרטי כרטיס אשראי, שם לקוח, דוא"ל, כתובת משלוח, מספר טלפון, מספר ת"ז, כתובת IP לצרכי אבטחה ומניעת הונאות וכד'.
במידע אנונימי שנאסף נעשה שימוש לשיפור וייעול ההתנהלות העסקית של האתר, במידע אישי נעשה שימוש לצורך אספקת ההזמנה ללקוח כפי הנדרש. במידע אנונימי נעשה שימוש בעיקר על ידי האתר אולם יתכן שיועבר מידע אנונימי ללא פרטים מזהים או פרטים אישיים של הלקוח לצד שלישי כגון מפרסמים המעוניינים לפרסם באתר.
מידע אישי לא מועבר לגורם אחר למעט גורמים הנחוצים לצורך השלמת ההזמנה כגון חברת האשראי (לעניין פרטי החיוב), חברת השילוח (לצורך משלוח ההזמנה) וכד'. כמו כן, לעיתים האתר עושה שימוש בפרטים אישיים של הלקוח אל מול צדדים שלישיים, המהווים שותפי אמון של האתר, וזאת במסגרת הפעילות השוטפת של האתר ולשם תפקודו המיטבי. פרטים המתקבלים לצורך עסקת האשראי אינם נשמרים במערכת ומועברים לגורמים הרלוונטיים בלבד לצורך אישור העסקה.
אחת הדרכים לשמירת קשר עם הלקוח הינה באמצעות דואר אלקטרוני. האתר עושה שימוש במידע זה רק לשם ביצוע ועדכון הזמנה, שליחת שאלוני שביעות רצון, סקרים שליחת מידע שיווקי/ פרסומי שעשוי לעניין אותך (במידה והלקוח אינו מעוניין בכך, יוכל לבקש שפרטיו יוסרו מרשימת הדיוור) יצוין, כי האתר אינו מוכר ואינו מעביר את כתובת הדואר האלקטרוני לצד שלישי לצורכי שיווק ולשליחת דואר פרסומי וכמובן שלא שולח דואר פרסומי של חברות צד שלישי.
עדכון ושינוי פרטים אישיים:
בד בבד עם ביצוע הזמנה ראשונה של לקוח באתר, מתבקש הלקוח לבחור סיסמא, אשר מטרתה הגנה על פרטיו האישיים בכרטיס באתר. האתר ממליץ, כי כל הלקוח ישמור את פרטי הסיסמא בסודיות מירבית.
במידה וחפץ בכך לקוח, האתר מתחייב להסיר את פרטיו האישיים מבסיס הנתונים הפעיל שלו, וזאת על ידי שליחת בקשה להסרת הפרטים אשר תופנה אל שירות הלקוחות של האתר בדוא"ל:service@zooma.co.il .
אבטחת מידע
האתר שם דגש מיוחד על אבטחת המידע באתר, הזמנות באתר מאובטחות ומוצפנות בתקן " SSL Ver 3" לאבטחה מסוג זה. אבטחה זו מגינה באמצעות הצפנה וקידוד על מידע הנקלט במהלך ההזמנה לרבות פרטי כרטיס אשראי ומבטיחה שמידע זה לא יגיע בזמן שידור ההזמנה לגורמים חיצוניים. מסד הנתונים מוגן באמצעי הגנה שלא מאפשרים גישה לא מבוקרת מבחוץ.
על אף האמור, האתר יבקש להדגיש, כי מאחר ומדובר באמצעים אלקטרוניים ובתשדורת אינטרנט, האתר אינו מתחייב לחסינות מוחלטת מפני גישה בלתי מורשית, והאתר לא יהיה אחראי במקרים שאינם בשליטתו ו/או נובעים מכוח עליון, או לכל נזק עקיף או ישיר שיגרם ללקוח או מי מטעמו הכל כמפורט בתקנון האתר.
קטינים
האתר יבקש להדגיש, כי אינו אוסף מידע לגבי מי שידוע לו שהינו מתחת לגיל 14 אלה באישור הורה.
יצירת קשר
בכל שאלה או הבהרה לגבי הגנת הפרטיות באתר ניתן לפנות
ל - service@zooma.co.il.
שונות
כאמור בתקנון האתר, השימוש באתר מהווה הסכמה למדיניות שמירת הפרטיות והאבטחה של החברה.
בנוסף, וגם זאת כפי שצוין בתקנון האתר, האתר שומר לעצמו את הזכות לעדכן או לשנות את מדיניות שמירת הפרטיות והאבטחה, עדכונים ושינויים, אשר יפורסמו באתר. עדכון אחרון למדיניות שמירת הפרטיות והאבטחה : 10/04/08 (תאריך)

כל הזכויות שמורות, zooma.co.il. Copyright © 2013   אלבום תמונות דיגיטלי      


או